Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

o firmie

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku od 1991 roku. Inspiracją do jej powstania były dwa małe słodkie szkraby - Pięciolatka i Dwulatka, wyjątkowo wybredne w swoim pierwszym „modowym guście”. Właśnie dla nich powstawały pierwsze projekty ubranek, a przede wszystkim sweterków – wykonywanych na wchodzących wtedy  na rynek domowych maszynach dziewiarskich. I tak zaczęło się nasze włóczkowe love.

Produkujemy ubranka dziecięce, zwłaszcza sweterki dla niemowląt oraz radosnych, pewnych siebie dziewczynek i chłopców. Staramy się, aby fasony zapewniały maluchom maksymalny komfort i pozwalały na nieskrępowaną zabawę.

Aby trafić w różnorodne gusta naszych Małych Klientów, posiadamy w ofercie ubranka zarówno dla tych, którzy cenią nowoczesny, miejski styl, a także tradycyjne sweterki wizytowe i okolicznościowe (jakimi są na przykład sweterki komunijne).

Przez lata istnienia naszej firmy zaufało nam grono stałych klientów i odbiorców. Nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem ze względu na najwyższą jakość wykonania, o którą dbamy razem z pracownikami, a także ze względu na własne, oryginalne wzornictwo.

Wszystkie nasze ubranka produkowane są w Polsce, z najlepszych gatunkowo materiałów, przędz i tkanin, posiadających odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich bezpieczeństwo dla wrażliwej dziecięcej skóry.

Od 2013 roku do naszego zespołu dołączyła z pasją młodsza latorośl rodziny i tak właśnie powstał sklep wloczkowelove.pl . Rozpoczęliśmy też współpracę z młodą, zdolną projektantką Olą Sopel, która wnosi w nasze włóczkowe love powiew świeżości i nowinki ze świata mody.

zespół wloczkowelove.pl

Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe